bydgoszcz-458312
bydgoszcz-458312 - kopiuj
previous arrow
next arrow
NOT
Bydgoski Dom Technika NOT Sp. z o.o.

O nas

Bydgoski Dom Technika NOT Spółka z o.o. powołana została przez Bydgoską Radę Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej i zrzeszone w niej branżowe stowarzyszenia naukowo-techniczne regionu bydgoskiego oraz FSNT NOT w Warszawie.

Dom Technika stanowi największy w województwie kujawsko-pomorskim ośrodek promocyjno-marketingowy, świadczący swoje usługi na rzecz zakładów, przedsiębiorstw, firm i osób prywatnych. Bydgoski Dom Technika NOT zlokalizowany jest w centrum administracyjno-bankowym miasta Bydgoszczy w pobliżu Ronda Jagiellonów – głównym węźle miejskiej komunikacji autobusowej i tramwajowej oraz w pobliżu dworca autobusowego komunikacji międzymiastowej, a tym samym dostęp do niego jest szczególnie łatwy.

Działalność Bydgoskiego Domu Technika NOT Sp. z o.o. skierowana jest m.in. na prezentowaną w dalszej części, kompleksową realizację świadczonych usług. Gwarantujemy ich wysoką jakość i wykonanie przez uprawnionych projektantów, wysokokwalifikowanych specjalistów ze stowarzyszeń naukowo-technicznych, ekspertów i rzeczoznawców, w tym majątkowych i zarządców nieruchomości. Zlecenia realizujemy solidnie i terminowo, stosując konkurencyjne ceny umowne. Zapraszamy do korzystania z niniejszej oferty usług świadczonych przez wyspecjalizowane, posiadające wieloletnie doświadczenie i odpowiednie wyposażenie techniczne jednostki organizacyjnej Bydgoskiego Domu Technika NOT Spółki z o.o.

Przedmiotem działania spółki jest:

  • prowadzenie prac badawczo-rozwojowych oraz wprowadzenie nowych rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych oraz nowych metod produkcji i zarządzania do życia gospodarczego,
  • prowadzenie działalności szkoleniowej,
  • prowadzenie badań i analiz technicznych,
  • prowadzenie doradztwa w zakresie działalności gospodarczej i zarządzania,
  • prowadzenie działalności wystawienniczej,
  • prowadzenie doradztwa w sprawach ekonomicznych i finansowych,
  • wykonywanie usług technicznych w zakresie projektowania budowlanego, urbanistycznego, technologicznego,
  • wykonywanie tłumaczeń.

Jak wynika z powyższego, działalność jest bardzo szeroka i wymaga od pracowników spółki fachowości i dużej elastyczności w dostosowaniu się do wymogów rynku. Spółka do wykonywania zleconych opracowań angażuje fachowców z tytułami specjalistów i rzeczoznawców Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych, rzeczoznawców budownictwa, majątkowych, zarządców nieruchomości, tłumaczy przysięgłych oraz pracowników naukowych nie tylko bydgoskich uczelni.